Fri. Sep 18th, 2020

ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନରେ ବୃକ୍ଷ ରୋପଣ ଓ ମାସ୍କ ବିତରଣ କଲା ଆୟୁଷ୍ମାନ ଓ ସୁନ୍ଦର ଓଡିଶା ଫାଉଣ୍ଡସନ

1 min read
Goose Support Services

ଆଓରି-ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ(୨୭-୦୬-୨୦)ଗତକାଲି ସମ୍ମାନନିୟ କେନ୍ଦ୍ର ପେଟ୍ରୋଲିୟମ ଓ ପ୍ରାକୃତିକ ଗ୍ଯାସ ତଥା ଇସ୍ପାତ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ୫୧ତମ ଜନ୍ମଦିବସ ଉପଲକ୍ଷେ ସୁନ୍ଦର ଓଡିଶା ଓ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଫାଉଣ୍ଡେସନ ତରଫରୁ ମାସ୍କ ଓ ବୃକ୍ଷ ରୋପଣ କରଯାଇଥିଲା|

ସୁନ୍ଦର ଓଡିଶା ସଂସ୍ଥାପକ ଶ୍ରୀ ସଂଗ୍ରାମ ଧରଙ୍କ ତତ୍ତ୍ବାବଧାନରେ ଦେଶବ୍ୟାପୀ ଥିବା ସ୍ଵେଚ୍ଛାସେବୀ ମାନଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଶ୍ରୀ ପ୍ରଧାନଙ୍କର  ଜନ୍ମଦିବସ ଏକ ନିଆରା ଉପାୟରେ ପାଳନ କରାଯାଇଥିଲା| କୋରନାର ଏହି ଦୁଃଖଦ ସମୟରେ ଏକାଠି ହୋଇ ଜନ୍ମଦିବସ ପାଳନ କରିବା ଏକପ୍ରକାର ଅସମ୍ଭବ, ସେଥିପାଇଁ

Plantation by Sundar Odisha

ସାମାଜିକ ଦୁରତ୍ତ୍ଵ ରକ୍ଷା କରି ଆବଶ୍ୟକ ଲୋକଙ୍କୁ ମାସ୍କ ବଣ୍ଟା ଯାଇଥିଲା | ପ୍ରାୟ ୨୫୦୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ମାସ୍କ ଓ ୫୦ରୁ ଅଧିକ ବୃକ୍ଷ ରୋପଣ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା|

ଶ୍ରୀ ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନର ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦେବା ପାଇଁ ତାଳଚେରରୁ ଶ୍ରୀ ସଂଜୀବ ଧର ଓ ପୁଲିନ ନାୟକଙ୍କ ସହିFace Mask Distribution for Goose Support Servicesତ ଜଗନ୍ନାଥପୁର ସରପଞ୍ଚ ଶ୍ରୀ ବଲିଆ ନାହାକ, ଖଇରାରୁ ମେଘା ଦାସ, ସିମୁଳିଆରୁ ଅକ୍ଷୟ ବିଶ୍ଵାଳ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରୁ ନିରାକାର ରାଉତ ଇତ୍ୟାଦି ନିଜ ଟିମ ସହିତ ଏହି ମହାନ କାର୍ଯ୍ଯ ସମ୍ପନ୍ନ କରିଥିଲେ |

ଏହି ମହାନ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରବାସୀରୁ ମଧ୍ୟ ହରିୟଣା ଗୁରୁଗ୍ରାମ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଶ୍ରୀମନ୍ତ ବିଶ୍ଵାଳ ଓ ସରୋଜ ନାୟକ, ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଦେବରାଜ ମହାନ୍ତି, ଜିତେନ୍ଦ୍ର ତ୍ରିପାଠୀ,

ରମେଶ ଲେଙ୍କା ଓ ଅବିନାଶ ଶତପଥୀ, ନଏଡାରୁ ପ୍ରଶାନ୍ତ ମହାନ୍ତି ଓ ଗିତୁଞ୍ଜୟ ନାୟକ, କୋଲକାତାରୁ ଅକ୍ଷୟ ପତି ଓ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ, ଅହମଦାବାଦରୁ ସୁକାନ୍ତ ସାମଲ, ବାଙ୍ଗାଲୋରରୁ ଧୃବଚରଣ ମହାନ୍ତି, ମୁମ୍ବାଇ ରୁ ଆଲୋକ ରାଉତ ଇତ୍ୟାଦି କୋରନା ବିଷୟରେ ସାଧାରଣଙ୍କୁ ସଚେତନ କରି ମାସ୍କ ବଣ୍ଟନ କରିଥିଲେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © Aajiraodisha All rights reserved. | Newsphere by AF themes.