ବିଶେଷ

ସକାଳୁ ଉଠି ଏହି କାମ କରିବା ଅନିବାର୍ଯ୍ୟ

ରାତିରେ ଆମ ଶୋଇବା ବେଳେ ବିଛଣାକୁ ସଠିକ ଭାବେ ସଜାଡି ଶୋଇଥାଉ କିନ୍ତୁ ସକାଳେ ଉଠିବା ବେଳେ ବିଛଣାକୁ ସଜାଡି ନ ଥାଉ। ସକାଳେ ଆମ ଅଜାଣତରେ ଏପରି କିଛି ଭୁଲ ହୋଇଯାଏ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆମେ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥାଉ। ଏହି ଭୁଲର ପ୍ରଭାବ ଆମ ଜୀବନରେ ପଡିବା ଦ୍ୱାରା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ,ଚାକିରୀ ଓ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିଥାଏ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସକାଳୁ ଉଠି କେଉଁ କାମ କରିବା ଅନୁଚିତ ….
ବିଛଣାକୁ ଅସଜଡା କରିବା: କିଛି ଲୋକ ସକାଳୁ ଉଠି ବିଛଣାକୁ ସଜାଡି ନଥାନ୍ତି। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏପରି କରିବା ଦ୍ୱାରା ଜୀବନରେ ରାହୁ ଗ୍ରହର କୁପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ। ଏହାଦ୍ୱାରା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବା ସହ ଟଙ୍କା ପଇସାରେ ଅଭାବ ଦେଖାଦେଇଥାଏ।

ବିଛଣାରେ ବସି ଖାଇବା: ବିଛଣାରେ ବସି ଖାଇବା କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଅଭ୍ୟାସ। ଏହାଦ୍ୱାରା ଅନେକ ରୋଗ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଥାଏ। ତେଣୁ ଯେଉଁ ମାନେ ଏପରି କରୁଛନ୍ତି ଅଭ୍ୟାସ ଯଥା ଶୀଘ୍ର ବଦଳାଇ ଦିଅନ୍ତୁ।

ବିଛଣାରୁ ଉଠି ଆଇନା ଦେଖିବା: ସକାଳୁ ଉଠିବା ମାତ୍ରେ ନିଜ ମୁହଁ ଆଇନାରେ ଦେଖିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ରାତିରେ ଶୋଇବା ବେଳେ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଜାତ ହୋଇଥାଏ। ସକାଳୁ ଉଠି ଆଇନା ଦେଖିବା ଦ୍ୱାରା ତାର ପ୍ରଭାବ ଆମ ଉପରେ ପଡିଥାଏ। ତେଣୁ ଶୋଇବା ଘରେ ଖଟ ସାମନାରେ ଆଇନା ଲଗାଇବାକୁ ବାରଣ କରାଯାଇଛି।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button