ଆଜିର ରାଶିଫଳ


ମେଷ: ବ୍ୟବସାୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଜନକ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ। କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ନିଷ୍ଠା ଯୋଗୁଁ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ। ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ କରିବେ।

ବୃଷ: ଦିଅଁ ଦର୍ଶନ ମଙ୍ଗଳକର ହେବ। ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେତୁ ସତର୍କରେ ଚଳିବେ। ସାମାନ୍ୟ କଥାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବିବାଦୀୟ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜି ପାରେ। ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଚଞ୍ଚଳ ପ୍ରକୃତିର ହେବେ।

ମିଥୁନ: ଚିନ୍ତା ଅଚିରେ ଦୂର ହେବେ। ମନରେ ଈର୍ଷାଭାବ ଜାତ ହୋଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିବାରେ ଅର୍ଥ ବାଧକ ହେବ ନାହିଁ। ଉତ୍ତମ ମିତ୍ରଙ୍କ ସାନ୍ନିଧ୍ୟ ମିଳିବ। ପୁତ୍ର ସୁଖ ମିଳିପାରେ। ଧନ, ଯାନବାହନ ମିଳିବ। ଉତ୍ତମ ବଚନରେ ପଟୁ ହେବେ।

କର୍କଟ: ବାଧ୍ୟତାର ବଶବର୍ତ୍ତୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ହେତୁ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅପୂର୍ବ ସଫଳତା ମିଳିବ। ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ। ଗୁରୁଜନମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସ୍ନେହ, ଆଦର, ସମ୍ମାନ ମିଳିବ।

ସିଂହ: ଶିକ୍ଷାକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖା ଦେଇପାରେ। ଆଶାବାଦୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବନ୍ଧୁ ସଂପର୍କରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ। କର୍ମ ପ୍ରବଣତା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ। ପାରିବାରିକ ସୁଖ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ। ମିଥ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆସି ପାରେ।

କନ୍ୟା: ପାରିବାରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଅର୍ଥପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ। ରୋଜଗାର ଆଶାନୁରୂପ ହେବ। ଉତ୍ତମ ଭୋଜନ ମିଳିବ। ଚିନ୍ତାଧାରା ଉନ୍ନତ ହେବ। ନୂଆ ବନ୍ଧୁ ଜୁଟିବେ।

ତୁଳା: ବ୍ୟୟାଧିକ ହୋଇପାରେ। ଆତ୍ମୀୟ ସ୍ୱଜନଙ୍କ ଠାରୁ କ୍ଲେଶ ମିଳିପାରେ। ବାକି ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍ଗ କରିବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ। ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା କହି ପରକୁ ଆପଣାର କରିପାରନ୍ତି। ଚକ୍ଷୁ ପୀଡ଼ା ଅନୁଭବ କରିବେ। ସ୍ୱାଭିମାନୀ ହେବେ।

ବିଛା: ଆୟ ଆଶାନୁରୂପ ହେବ। ସଞ୍ଚୟ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ଆଶା ଫଳବତୀ ହେବ। ପାରିବାରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ଢ଼େର ଉନ୍ନତି ଘଟିବ। ସାଧନାରେ ସିଦ୍ଧିପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ।

ଧନୁ: ଯେକୌଣସି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଛକୁ ଘୁଞ୍ଚିବାର ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁନାହିଁ। ପରୋପକାରାୟ, ସ୍ୱର୍ଗାୟ ପନ୍ଥା ଅନୁସରଣ କରିବେ। ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। ସୌଭାଗ୍ୟ ବନ୍ତ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ଘଟିବ।

ମକର: ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରନ୍ତି। ଆଶ୍ୱସ୍ତି ମିଳିବ। ପାରିବାରିକ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧିର ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଗୃହରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

କୁମ୍ଭ: ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନତା ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତରେ ପଡ଼ି ପାରନ୍ତି। ଅନ୍ୟ କଥାରେ ପ୍ରଭାବିତ ନ ହେଲେ ସମ୍ମାନିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପ୍ରଭୂତ ବିଦ୍ୟା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। ନିର୍ଭୀକ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପାଦନ କରିବେ। ସମର୍ଥନ ମିଳିବ।

ମୀନ: ବନ୍ଧୁ ସହଯୋଗ ପାଇ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି। ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବାତାବରଣ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି। ଉପୁଜି ଥିବା ସଙ୍କଟ ଦୂର ହୋଇପାରେ। ପ୍ରୀତି ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହେବେ। ଗୃହରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି।